1-2, Καφαντάρης Μιχ. (55ο λεπτό)

1-3, Μανώλης (71ο λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ:  ΚΕΦΙΛΗΣ - ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Ν.

Έναρξη αγώνα.

12ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, εκτέλεση φάουλ του Λέντερη από δεξιά με τον Arapi να παίρνει την κεφαλιά και να βρίσκει τον Σούλι Αλ που από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

13ο λεπτό, εκτέλεση κόρνερ από τον Παππά από δεξιά με τον Σούλι Αλ να πιάνει δυνατή κεφαλιά αλλά ο Κουρούμαλης σε καλή θέση μπλόκαρε την μπάλα.

14ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-1, σέντρα του Πιλιαφά από δεξιά κακή εκτίμηση της μπάλας από τον Τάλλιο και από κοντά ο Τσιπάς έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

21ο λεπτό, ο Alousi έγινε κάτοχος της μπάλας στο ύψος της περιοχής και σούταρε δυνατά με τον Τάλλιο να αποκρούει σε κόρνερ.

22ο λεπτό, από πάσα του Arapi o Λέντερης βρέθηκε μόνος του μέσα στην περιοχή αλλά το σουτ που έκανε έστειλε την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

42ο λεπτό, ο Ματθαιόπουλος λίγο μέσα από την περιοχή σούταρε με τον Τάλλιο να αποκρούει με τα πόδια.

45ο λεπτό, o Δουδούμης με ωραία κάθετη πάσα έβγαλε τον Λέντερη τετ α τετ με τον Κουρούμαλη αλλά στην προσπάθειά του να ντριμπλάρει ο Κουρούμαλης μπλόκαρε την μπάλα.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

50ο λεπτό, ο Τσιπάς βρήκε τον Καφαντάρη Μιχ μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ που έκανε έστειλε την μπάλα άουτ.

59ο λεπτό, ο Τσιπάς από καλή θέση μέσα στην περιοχή πλάσαρε με την μπάλα να βγαίνει λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

80ο λεπτό, ο Παππάς βρίσκει τον Arapi μέσα στην περιοχή αμαρκάριστο που πλάσσαρε με τον Κουρούμαλη να αποκρούει δύσκολα σε κόρνερ.

86ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-2, ο Καφαντάρης κινήθηκε στην πλάτη της άμυνας και με μακρινό πλασέ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

92ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-3, ολιγωρία της άμυνας με τον alousi να μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και να γυρίζει παράλληλα την μπάλα με τον Μανώλη από κοντά να την στέλνει στα δίχτυα.