40ο λεπτό            ΓΙΑΚΟΥΠΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

στη θέση             ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

90ο λεπτό       ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ

στη θέση        ΜΠΙΚΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ

Έναρξη του παιγνιδιού με την σέντρα για την ομάδα του Χιλιομοδίου.

4ο λεπτό, πρώτη καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους με τον Λέπεντζη να μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και το πλασέ του να αποκρούεται λίγο πριν περάσει η μπάλα την γραμμή τέρματος από τον Μπάρτζη.

11ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-1, ωραία προσπάθεια του Κοντογιάννη από αριστερά μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε απέκρουσε ο Μακρής αλλά η μπάλα κατέληξε στον αμαρκάριστο Δράκο που με πλασέ άνοιξε το σκορ.

19ο λεπτό, ωραία μπαλιά 30μ από τον Κοσκολέτο ωραίο κατέβασμα την μπάλα από τον Αrapi που αποφεύγει και τον αμυντικό αλλά το πλασέ του απέκρουσε δύσκολα ο Σκούπας.

21ο λεπτό, ακόμη μια καλή ευκαιρία για την ισοφάριση όταν ο Πιλιαφάς με ωραία ενέργεια έβγαλε τον Βράκα μόνο του από δεξιά μέσα στην περιοχή και αυτός πάσαρε στον αμαρκάριστο Δελή ο οποίος από το ύψος της μικρής περιοχής δεν μπόρεσε να σκοράρει.

35ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-1, μετά από σέντρα του Βράκα ο Μπάρτζης παίρνει την πρώτη κεφαλιά οι αμυντικοί αποκρούουν αλλά η μπάλα πήγε στον Arapi που ισοφάρισε.

38ο λεπτό, ωραία εκτέλεση φάουλ του Λέπεντζη λίγο έξω από την περιοχή απέκρουσε με γροθιές ο Μακρής.

40ο λεπτό, αναγκαστική αλλαγή για την ομάδα μας καθώς ο Κοσκολέτος αποχώρησε με πρόβλημα τραυματισμού και την θέση του πήρε ο Γιακούμπι.

Έναρξη του β’ ημιχρόνου με την σέντρα για την ομάδα μας.

63ο λεπτό, ωραία προσπάθεια του Shani από αριστερά και σέντρα μέσα στην  περιοχή με την μπάλα να καταλήγει στον Νάκο που σούταρε δυνατά, αλλά ο Σκούπας να αποκρούει δύσκολα.

65ο λεπτό, κάθετη πάσα του Πιλιαφά στον Shani από αριστερά ο οποίος μένει όρθιος μετά το μαρκάρισμα του Μπαλή χάνει όμως τον βηματισμό του και μαζί την ευκαιρία να γίνει απειλητικός..

76ο λεπτό, μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μαρτίνου ο Λέπεντζης πήρε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

78ο λεπτό, ωραία σέντρα του Βράκα από δεξιά δύσκολη γυριστή κεφαλιά του Arapi αλλά η μπάλα βρήκε το πάνω μέρος του οριζόντιου δοκαριού του Σκούπα και κατέληξε άουτ.

87ο λεπτό, σέντρα του Δεϊση από δεξιά ο Πιλιαφάς στρώνει με το κεφάλι στον Arapi που σουτάρει δυνατά από το ύψος της μικρής περιοχής αλλά η μπάλα κόντραρε στο σώματα των αμυντικών.